Budownictwo wczoraj i dzis : Waterflux / R & Sie (n)

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Projekt budynku dla muzeum sztuki / stacji badań lodowych alpejskich Scenariusz: 1) Digitalizacja koperty tradycyjnego siedliska.
2) Wykopywanie wgłębień w tej objętości, tak jakby było to zagłębienie lodowe, ale w pełnym drewnie za pomocą 5-osiowej wiertarki.
3) Stany i przepływy wody różnią się w zależności od pór roku: lód płynie i zamarza; lodowe fasady zamarzają i topią się, tworząc staw przed budynkiem.
4) Zaostrzenie zimowego klimatu sztucznym śniegiem (500 m3) 5) Budowa przez obróbkę CNC, 5 osi, w pełnym drewnie (2000m3-1000 drzew) i ponowne złożenie wyprodukowanych 180 sztuk na miejscu.
6) Reaktywacja lokalnej gospodarki Możesz zobaczyć wideo o instalacji tutaj: Amorficzne mutacje, które nagle przybrały formę muzeum sztuki, które zostanie ukończone w 2009 roku, wydaje się, że architektura R & Sie ocenia stopień architektury zmieniając rzeczywistość o wymiarze plastikowym, aby przekonwertować je w architekturę wysokiej jakości.
Muzeum, zaprojektowane z najbardziej organicznymi formami, jakie możemy znaleźć w przyrodzie, wyraźnie reprezentuje filozofię zespołową Making with , to jest ich sposób opisywania swoich badań w krytycznym doświadczeniu architektury poprzez mutację kontekstualnych parametrów.
Jak mówi François na swojej stronie internetowej, scenariusze hybrydyzacji, szczepienia, klonowania, przekształcania się powodują nieustanne przekształcanie architektury, która usiłuje przełamać antynomie obiektu / przedmiotu lub przedmiotu / terytorium.
R & Sie (n) to biuro architektoniczne założone w 1989 roku i prowadzone przez François Roche (1961, Francja), Stéphanie Lavaux (1966, Francja) z siedzibą w Paryżu.
Organiczne, opozycyjne projekty architektoniczne ich praktyki dotyczą więzi między budowaniem, kontekstem i relacjami międzyludzkimi.
Roche wyjaśnia swoją koncepcję zepsutego klimatu.
architektura kameleona, która łączy i hybrydyuje ciało ludzkie z architekturą poprzez ponowną scenaryzację reguł wszystkich rodzajów, nawet sztucznych.
Posługują się spekulacjami i fikcjami jako procesem, aby zepsuć postulatyzm postkapitalizmu w pogoni za Toni Negri.
R & Sie (n) uważa tożsamość architektoniczną za pojęcie niestabilne, zdefiniowane poprzez tymczasowe formy, w których wegetatywny i biologiczny staje się elementem dynamicznym.
[więcej w: studnia głębinowa pozwolenie, studnia głębinowa pozwolenie chłodnicze, flextronics tczew ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: banolli kraków flextronics tczew studnia głębinowa pozwolenie