Budownictwo i architektura : World Football Museum “Crystal Ball” / AVP Arhitekti + Sangrad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości AVP Arhitekti Zaprojektowany przez AVP Arhitekti + Sangrad, intencja dla World Football Museum.
Crystal Ball.
ma potwierdzić ogólnoświatową pozycję Kataru poprzez punkt orientacyjny, aby stać się symbolem przyszłego projektu architektonicznego.
Jako standard w dziedzinie zrównoważonego rozwoju i energii odnawialnej, korzystają z zasobów naturalnych i najnowszych technologii w zakresie projektowania strukturalnego, materiałów fasadowych i funkcjonalności całego projektu.
Skutkuje to niskim zużyciem energii i dąży do rozwiązania emisji zerowej emisji węgla.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Katar ma jasną strategię rozwoju, która chce być na świecie.
Dzięki najnowocześniejszej edukacji i dążeniu do zrównoważonej przyszłości, najsilniejsze postrzeganie jest w sporcie.
Budynek ten byłby pierwszym tego typu obiektem, który zwiększy gorączkę piłkarską przed, podczas i po Mistrzostwach Świata FIFA w 2022 roku.
Aby stać się najbardziej zaawansowanym technologicznie obiektem na świecie, wprowadzają najnowocześniejszą technologię w ramach swojej funkcjonalności, od Technologia VR do najnowszego 3D i inteligentnego rozwoju AI.
Tak więc, w World Football Museum.
Crystal Ball.
da wszystkim odwiedzającym wyjątkowe doświadczenie, czyniąc krok naprzód w nowy sposób korzystania z muzeum.
Dzięki uprzejmości AVP Arhitekti Muzealny kształt, prosty i złożony w tym samym czasie, pochodzi z syntezy historii Kataru (wędkarstwo perełkowe) i jego przyszłości (sportu).
Te ważne elementy znajdują odzwierciedlenie w muzeum w kształcie sfery.
unosząc się nad pół zagrzebaną strukturą, Oasis City , konceptualną interpretację arabskiego miasta o wąskiej strukturze ulic i małych kwadratów z gęstą roślinnością dla ochrony przed warunkami atmosferycznymi, która będzie horyzontalnym rozwojem mieszczącym sklepy sportowe, restauracje, biura i strefy rozrywki dla publiczności przez cały rok.
Dzięki uprzejmości AVP Arhitekti Architekci: AVP Arhitekti + Sangrad Lokalizacja: Doha, Katar Team: Danijel Koletić (pomysł), Vedran Pedišić (architekt), Erick Velasco Farrera (architekt) Status: Projekt koncepcyjny
[patrz też: piotr koncki, logisat, asmet lublin ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: asmet lublin logisat piotr koncki